Taplet bilgisayar alıyoruz | Telefon alanlar Ankara | telefon borsası sıfır telefon alanlar

Taplet bilgisayar alıyoruz

Taplet bilgisayar alıyoruz

ankara da taplet bilgisayar satmak isterseniz biz hemen alıyoruz. telefon numarasından ulasabilirsiniz.her marka model taplet bilgisayar alıyoruz

 

Tablette bulunan kişisel içerik herkes için önemlidir . Müzik , film , oyun , uygulamalar vb. Tabi ne kadar içerik o kadar depolama kapasitesine ihtiyaç duyarsınız . Depolama için kapasiteyi ne kadar artırmak isterseniz fiyatta o oranda artacaktır .

Bazı tabletler microSD kartlar ile depolama kapasitenizi artırma imkanı verebilir . Fakat burada dikkat etmeniz gereken bir nokta var . Bazı işletim sistemleri o hafızaların %20lik kısımlarını kendilerine ayırıp kullandırabilirler.

Her gün hayatın bir alanında, telefon ya da tabletteki oyuna odaklanmış, çevresindeki olup bitenle ilişkisini tamamen kesmiş onlarca çocuk görmek mümkün.

Ancak uzmanlara göre bu durum, çocuklarda çok ciddi sağlık ve gelişme sorunlarına yol açıyor.
Tablet bilgisayarlar ve akıllı telefonlar nedeniyle çocuklarda boyun ve bel rahatsızlıkları başta olmak üzere çok sayıda rahatsızlığın ciddi biçimde artış gösterdiği belirtiliyor.

Bu aletler, yoğun biçimde kullanım nedeniyle gelişme çağındaki çocukların omurgalarında ciddi hasara yol açıyor.
Uzmanlara göre, dünya çapında genç kuşakları bekleyen en önemli tehlikelerin başında, boyun fıtığı ve kamburluk geliyor.
Boyun, sırt, bilek ve göz ağrısı gibi hastalıklar, en fazla 5 - 9 yaş arası çocuklarda görülüyor. Uzmanlara göre en iyi tedavi, çocukların tablet ve akıllı telefon kullanımına sınırlama getirilmesi.


Yazılarda Ara

Etiketler