2. el Cep telefonu alan yerler ankara da | Telefon alanlar Ankara | telefon borsası sıfır telefon alanlar

2. el Cep telefonu alan yerler ankara da

2. el Cep telefonu alan yerler ankara da

Cep Telefonunuzu satmak istiyorsunuz ama değeri ne kadar bilmiyorum  diye merak ediyorsanız arayın fiyat verelim  telefonumu nereye satabilirim diye düsünmeyin biz alırız ,

2. el cep telefonu alan satanlar cep telefonu alım satım 2 .el ve sıfır cep telefonlarınızı nakite çevirmek mi istiyorsunuz yukarıdaki iletişim numaralarımızdan bizi arayıp  cep telefonlarınızı satabilirsiniz.Satmak istediğiniz sıfır ve 2. el cep telefonlarınızın markası modeli ne olursa olsun  incelenip en uygun şekilde  fiyat verilmektedir.

Telefonunuzu satmak istiyorsunuz ama değeri ne kadar bilmiyorum ? Sorusuna Cep telefonlarınızın kutusu faturası 2.el yada hiç açılmamış olması fiyat farklılığı göstermektedir.

Telefon hayatımıza girdiğinden beri birçok yararı ve zararıyla karşı karşıya kalmaktayız. Günümüzde her yaştan insanın elinde telefon görmek mümkün. Telefonun tabi ki birçok yararı var ancak zararlarından da korunmak gerekiyor.

Telefonun bulunmasıyla insanların hayatları kolaylaşmıştır ve haberleşme alanında çok önemli bir yenilik olmuştur. İlk icat edildiği zamanlardan günümüze kadar geliştirilerek cebimize sığabilecek boyutlara ulaşan telefonun yararları ve zararlarından biraz bahsedelim.

Telefonun Zararları

– İki açık telefon birbirlerine yakın konuma yerleştirilirse aralarında büyük bir sıcaklık oluşur ve bu ısınmayla telefonlar patlayabilir.

– Yağmurlu havalarda telefon kullanımı yıldırım düşme olasılığını artırmaktadır.

 Telefonlar sayesinde insanlar rahatlıkla dinlenebilmektedir ve bu nedenle insanların telefon görüşmelerinde dikkatli olmaları gerekmektedir.

– İstenmeyen numaralar tarafından rahatsız edilme gibi durumlar ortaya çıkmaktadır.

– Araç kullanılırken telefonla ilişkinin kesilmemesi dikkatsizliğe ve bunun sonucu olarak kazalara neden olabilmektedir.

– Benzin alırken telefonlarda oluşabilecek bir kısa devre ile patlama meydana gelebilir.

– Telefonlar şarjda unutulduğu takdirde bataryası ısınarak patlamaya neden olabilir.

– Diğer insanlar telefonunuzdan bulunduğunuz yeri tespit edebilir.

 

– Zor durumda kaldığınızda yardım çağırmanızı sağlar.

– Yakınınızda olmayan sevdiklerinizle iletişim kurmanızı ve haberleşmenizi sağlar.

– Kaybolduğunuzda telefonlarınızdan alınan sinyallerle yeriniz tespit edilebilir ve kurtarma ekipleri sizi bulabilir.

– İş görüşmelerinizi telefonunuzla hallederek ülke ekonomisini büyütmenize katkı sağlar.

– İnternete bağlanabilme özelliğiyle birçok platformla iletişim kurabilirsiniz ve güvenlik sistemlerinden acil durumlarda size mesaj gönderilebilir.

 


Yazılarda Ara

Etiketler