Fotoğraf Makinası alan yerler Ankara da

Fotoğraf Makinası  alan yerler Ankara da

fotograf makinası alanlar her gün yeni teknolojik ürünlerin piyasaya çıktığı günümüz de elinizde ki fotoğraf makinasını elden çıkarmak satmak isterseniz biz ikinci el fotoğraf makinası alım satımı yapıyoruz. Fotograf makinasını biz satın alırken kozmetik olarak temizligine çekim sayısına aksesuarları nın orjinal olup olmadıgına  bakıyoruz .

Fotograf makinası aldıgımız modeller Canon modelleri Nikon modelleri Fujifilm ve Sony ve temiz olduğu surece diger model de fotoğraf makinası alımı yapıyoruz. 

 Ankara içi  fotograf makinası alanlar olarak yerimiz : Sıhhıye, Necatibey caddesindedir.

Bir çok kişi nakit ihtiyacını karşılamak için sıfır aldığı ürünleri satarak nakite çevirmektedirler. Paketi açılmamış fotoğraf makinası vb.  değerinde alarak nakit ihtiyacınızı karşılıyoruz. Sıfır aldığınız ürünün faturası bulunduğundan emin olunuz.

Fotoğraf makinası satmak istiyorum diyorsanız sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmek isteriz. Bizlere ulaşarak, marka ve modelini belirttiğiniz sağlam ve çalışır vaziyetteki her marka fotoğraf makinalarınız için ortalama bir fiyat çıkartarak, fotograf makinasını inceleyip problem yoksa satın alıyoruz , makinanızı alıp ödemenizi nakit olarak yapıyoruz.

Cihaz satmak için irtibat numarasından arayıp fiyat alabilirsiniz.


Yazılarda Ara

Etiketler